Zwiedzam Łebę

Po wykonanym kursie przewoźnik dokonuje dezynfekcji pojazdu. Uprzejmie informujemy, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przede wszystkim przez Gminę Miasta Gdyni w celu realizacji usługi wysyłki newsletterów portalu internetowego gdynia.pl. Dane będą przetwarzane do momentu zakończenia realizacji usługi. Bez podania powyższych danych nie będzie możliwa realizacja usługi. Dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalna ofertę powrótu z wieczorenej zabawy. Zapewniamy transport uczestnikom imprez okolicznościwych i większym grupom turystów.

A co najważniejsze transport meleksem świadczy wiele usług, które z pewnością przydadzą się podczas pobytu w Jastrzębiej Górze. Zwiedzanie meleksem to komfort i wygoda na najwyższym możliwym poziomie i naprawdę warto o tym zawsze pamiętać. Krakowscy urzędnicy ogłosili konkurs na przewozy osób meleksami po Starym Mieście. Chodzi o teren parku kulturowego, gdzie nowe przepisy dopuszczą maksymalnie 70 takich pojazdów.

Wydaje się jednak, że zdroworozsądkowo warto przyjąć „normy” jak dla ławek w kolejce turystycznej lub ogólnie przyczepie przeznaczonej do przewozu osób (meleks Łeba). Wynika z nich, że dla kolejki turystycznej powinno przypadać 35 cm długości ławki na jednego pasażera. Dla przyczepy i miejsca poza kabiną wynosi ona minimum forty cm na osobę. Transport meleksem jest uważany za najlepszy środek transportu w Jastrzębiej Górze nad morzem.

Pracownicy Poznań Kontakt odbierają w tej sprawie mnóstwo telefonów. Transport miejski pod samo molo w Orłowie? Już wkrótce będzie to możliwe za sprawą meleksów obsługiwanych przez ZKM Gdynia. To wygodne i praktyczne rozwiązanie zarówno dla mieszkańców, jak i turystów, którzy w sezonie chętnie odwiedzają ten rejon Gdyni. Posiada Pani/Pan również prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie dotyczących Pani/Pana danych osobowych narusza RODO. Administrator nie przetwarza szczególnych kategorii danych osobowych, tj.