Transport po atrakcjach Łeby

Stanowimy doskonałe wsparcie dla wszystkich, którzy pragną poznać Kraków i jego okolice. Korzystając z naszych usług, mogą Państwo być pewni, że kierowcy mają niezbędne kwalifikacje, a pojazdy sprawdzono pod względem technicznym. Przedstawiamy unikalny system taxi łeba, dzięki któremu możesz zamówić taksówkę przez telefon, aplikację oraz Internet. Kiedy potrzebujesz przejazdu, włączasz apkę, klikasz i za chwilę kierowca już do Ciebie jedzie. Nie musisz nawet wiedzieć pod jakim adresem jesteś.

Korzystam z firmy axel już wiele lat ,jest bez uwag polecam. Czytam te opinie i zastanawiam się kto je pisze? Polecam z całą odpowiedzialnością Żuławy Hallo, ładne samochody, gratami nie jeżdżą, jak w niektórych korporacjach, czysto, szybko no i wejściówka 6 zł. Proponuje nie korzystać z firmy, która źle traktuje ludzi pracujących dla niej.

Przewożenie Osób Na Czym Polega I Jaka Licencja Jest Potrzebna?

Aby dowiedzieć się jaka obecnie jest dostępność naszych usług, które Cię interesują, skontaktuj się z nami, a nasz Customer Service udzieli Ci wszelkich potrzebnych informacji. W przypadku gdy wszystkie nasze auta są w trasie poinformuje Cię dokładnie ile trzeba czekać i jakie są ewentualne alternatywy – melex łeba. Wygodne i nowoczesne autokary naszej firmy są dostępne także w ramach międzynarodowych przewozów pasażerskich.

Zdaniem WSA najbardziej wiarygodnym źródłem dowodowym jest relacja pracownika spółki obsługującego infolinię w dniu kontroli. Pracownik infolinii, który udzielił informacji, nie wiedział o tym – zaakcentowała spółka w skardze do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Rzeszowie.

Podtrzymując relację o awarii, stwierdziła, że wystąpiły okoliczności niezależne od przedsiębiorcy, których nie można było przewidzieć. Sytuacja okazała się jednak bardziej złożona. Kolegium zwróciło uwagę na zamieszczone w protokole kontroli informacje udzielone przez pracownika spółki. Z rozmowy telefonicznej wynikało, że wspomniany kurs nie odbędzie się z przystanku figurującego w rozkładzie jazdy, ale dopiero z następnego.