Skuteczne przygotowanie do egzaminu maturalnego

Dodatkowym atutem legalnych korepetycji na platformie jest fakt szerszej dostępności do potencjalnych klientów. Nauczyciele nie muszą szukać uczniów, gdyż ci sami znajdują ich oferty za pośrednictwem Internetu. To wygodny i szybki sposób na rozwój kariery osobistej. Doświadczenie, które zdobyliśmy dzięki długoletniej działalności gwarantuje Ci skuteczne przygotowanie do egzaminu maturalnego lub na koniec klasy ósmej.

Jeszcze nie tak dawno temu stawki były o połowę niższe. Dziś korepetycje kosztują 100 czy one hundred fifty zł za godzinę. Znajdą się też i tacy, którzy za godzinę zajęć oferują nawet 200 lub 250 zł.

Mamy szeroką ofertę językową skierowaną dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W czasach kultury masowej stawiamy na jakość wykonywanych usług. Nasza wykwalifikowana kadra prowadzi zajęcia w małych grupach, co zwiększa efektywność nauczania. Organizujemy przez cały rok- urodziny dla najmłodszych , latem zapraszamy na Półkolonie, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Zdecydowanie więcej zarobisz więc udzielając korepetycji we własnym domu, gdy uczniowie przyjeżdżają do Ciebie jeden po drugim. Wymaga to jednak wygospodarowania miejsca przeznaczonego na korepetycje z matematyki w Gdańsku.

W ten sposób e-korepetycje stają się inwestycją z perspektywami na przyszłość. Jej syn był jednym z dzieci, które po reformie w 2014 r. Znalazły się w pierwszej klasie szkoły podstawowej jako „podwójny rocznik”, obejmujący urodzonych w pierwszej połowie 2008 i w całym 2009. Resort edukacji obiecywał wsparcie młodszych uczniów.

Oferujemy zajęcia w formie stacjonarnej albo on-line. Wystarczy, że do nas zadzwonisz albo załóż u nas konto i samodzielnie wybierz korepetytora. W przypadku, gdy dziecko nie może przyjść na korepetycje w danym dniu, należy poinformować o tym korepetytora dzień wcześniej. Rodzic lub opiekun zapisując dziecko na korepetycje zobowiązuje się dopilnować, aby przychodziło ono na zajęcia w ustalonym wcześniej terminie przez obie strony – https://effectiveteaching.pl/kursy-jezykowe/kurs-jezyka-angielskiego/