Komfortowe przejazdy w Łebie

Dodaje, że czasem meleksy w Łebie skracają sobie drogę np. Po ścieżce rowerowej, ale zapewnia że tylko w przypadku wielkich korków i jedynie parę metrów. Kierowcy meleksów wiedzą, że jest to nielegalne. Podobnie meleksy nie mogą wjeżdżać na parkowe alejki, tak samo jak samochody.

Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa, tzn. Bez właściwej zgody, jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie. Przyjęte uchwały pozwolą już wkrótce uruchomić linię „meleksową”, która zapewni bezpośredni dojazd do molo w Orłowie.

Przede wszystkim taki przedsiębiorca musi mieć dobrą reputację, dodatkowo powinien też mieć certyfikat kompetencji zawodowych. Sytuacja finansowa przewoźnika powinna być stabilna. Pojazd, który przeznaczony jest do przewozu osób, powinien mieć 7–9 pasażerów. I to jest zasadnicza różnica między przewozem a taksówką. To nimi będą teraz wożeni turyści chcący w ten sposób poznawać nasze miasto.

Nie ma sensu wydawać małej fortuny na przejazd. Do tego nasze pojazdy są wyposażone w terminale, dlatego nie ma też potrzeby przygotowywania gotówki – jak najbardziej można zapłacić kartą. Przewozy meleksem w Łebie pomogą Ci w pełni cieszyć się urlopem. Odbierzemy Cię z lotniska/dworca i przetransportujemy do hotelu – nie ma znaczenia, czy będziesz sam, z drugą połówką, z rodziną czy z grupą znajomych. Wyślemy odpowiednio przystosowany samochód lub busik, tak by wszyscy szybko, komfortowo i bezpiecznie dotarli na miejsce. Przewozy meleksem w Łebie, które stanowią doskonałe rozwiązanie w różnych okolicznościach.