Kawa i Herbata w Gdyni

Jako profesjonalny sklep z kawą oferujemyekspresy, kawiarki, młynki do kawy, spieniacze do mleka, filtry i inne kawowe akcesoria. Budzi nas o poranku, daje energię podczas przerwy w pracy i umila popołudnie spędzone z przyjaciółmi. Aby ten wyjątkowy gorący napój kojarzył się zawsze pozytywnie, musimy wybraćkawę najwyższej jakości. Jak dokonać wyboru, gdy sklepowe półki wprost uginają się od produktów? Można by pomyśleć, że kawa pozostaje poza obrębem naszych zainteresowań, bo przecież nawet nazwa sklepu wskazuje na to, że zajmujemy się herbatą. Z dumą możemy zaproponować Państwu bogaty wachlarz kaw pochodzących z najlepszych plantacji cieszących się uznaniem koneserów na całym świecie. Kawiarnia Gdynia!

Najlepiej sprzedającym się produktem jest natomiast Lavazza Qualita Oro kawa ziarnista w torebce 250 g. „Znaczny spadek w średniej cenie za jednostkę miary wynika głównie ze wzmożonego zainteresowania większymi opakowaniami. Największe znaczenie na rynku kaw ma kawa mielona, odpowiedzialna za prawie 60% udziałów wartościowych kategorii.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, a także prawo do przenoszenia danych. Naukowcy poszli nawet o krok dalej i dowiedli, że spożywanie płynów, takich jak woda, kawa, herbata, ale również zupa w temperaturze 65ºC lub wyższej - może być czynnikiem rakotwórczym. Kawa, herbata i napoje Zapraszamy do piekarni i kawiarni Sowa, które znajdują się w wielu polskich miastach.