Effective Teaching Gdańsk

Jest wielkie zapotrzebowanie na korepetycje. Widzę to po sobie samej, że tych zgłoszeń jest mnóstwo. Odkąd zaczęłam udzielać korepetycji, zawsze miałam więcej chętnym osób, niż miejsc. Właśnie dlatego w tym roku postanowiłam przeprowadzić rekrutację do mojego zespołu i teraz kilka osób udziela korepetycji pod moją marką. 
Dzięki temu nie musiałam odmawiać, aż tak dużej liczbie osób. Dzięki kursom maturalnym w Effective Teaching matura zdana na najwyższym poziomie. Szczerze mogę polecić każdemu Kreatywne Korepetycje, dużo nauczyłam się dzięki nim. Wszystkie lekcje są dobrze i dokładnie tłumaczone. Kreatywne korepetycje z matematyki dały mi duże osiągnięcia w nauce chemii.
Gdy się weźmie przykład Niemiec czy Finlandii, to już w ogóle są żarty. W Niemczech, zarabia się całkiem dobrze, zazwyczaj, dużo lepiej, niż na produkcji. Nauczyciele są obciążeni różną pracą dodatkową, pojawiły się trudne dzieci, których kiedyś było mało. I po tym wszystkim, okazuje się, że te pieniądze, to nie są luksusy, brakuje 30% nauczycieli, trochę się łata, ale widać, że nie jest tremendous.
Znakomita pomoc dla ucznia z kłopotami w zrozumieniu materiału. Krok po kroku na przykładach wytłumaczone zawiłości tematu. Polecam także rodzicom do pracy z dzieckiem lub jako materiał dodatkowy do ćwiczeń . Rekrutacja rozpocznie się w piątek, eleven lutego. Dla tegorocznych maturzystów uczelnia przygotowała 250 wolnych miejsc. 3 to trzecia pozycja ze znanej i popularnej serii Matematyka - korepetycje, która została przygotowana z myślą o samodzielnej nauce matematyki.
SZKOŁA EFFECTIVE TEACHING
Al. gen. Józefa Hallera 9
80 – 401 Gdańsk
NIP: 9571117243
Nr telefonu: 510372502
E – mail: biuro@effectiveteaching.pl
https://effectiveteaching.pl/